PostHeaderIcon Рециклажа Al лименки и радионица

7.12.2012. године у 10h у медијатеци ОШ“Доситеј Обрадовић“ у Крушевцу, одржано је предавање на тему : “Рециклажа Al лименки” и креативна радионица: “Израда соларног панела” Предавање је одржала Бојана Лаловић представник Београдске фондације за рециклажу лименки за пиће RECAN а креативну радиницу је водио Филип Николић, ученик 8-1 ОШ“Доситеј Обрадовић“.

Присуствовали су: представници Градске управе- Драгана Милићевић-помоћник градоначелника за екологију, одрживи развој, и енергетику, Владимир Карић самостални стручни сарадник и Ненад Мицановић сарадник групе за екологију, директор школе, помоћник директора, педагог и психолог школе, екокоординатори 13 основних и 1 средње школе, као и наставници физике и ТО (њих укупно 19) са по 2 ученика, 9 наставника и 28 ученика ОШ“Доситеј Обрадовић“. Предавање је организовала Еколошка секција и трајало је 2h.

Погледајте фотографије у фото-галерији.