PostHeaderIcon Посета вртића „БИСЕРИ“

ПОСЕТА ВРТИЋА „БИСЕРИ“

Нашу школу је дана 8.фебруара посетила предшколска група вртића „Бисери“. Не можете да замислите колико је наше одељење било узбуђено када нам је наставница Маја Лазаревић рекла да ћемо баш ми угостити све те наше другаре, који ће за годину дана такође похађати нашу школу и бити успешни и добри ђаци. Такође нам је било драго што ћемо наше знање поделити са њима. Та част је била велика и ја се надам да смо ми ту атмосферу организовали одлично. Прво смо им причали о свим тим чудесним стварима у васиони, после тога о државама, а онда смо их пустили да они кажу оно што знају и обасјају нашу учионицу својим знањем. Поделили смо им разне заставице држава, поздравили се са њима и једва чекамо да их већ у септембру видимо као ђаке прваке како би открили још пуно тајни које крије свет.

Катарина Марковић 5/4

K640_IMG_2370K640_IMG_2357K640_IMG_2341K640_IMG_2355K640_IMG_2320