Такмичења у школској 2016/2017. години

Физика

Богдан Обрадовић - 1. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, 3.награда на републичком такмичењу, наставник Горица Ивановић,
Катарина Дамјановић - 1.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић,
Матеја Милићевић - 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић,
Алекса Манџукић - 2.место на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић,
Лазар Тодоровић - 1. место на општинском такмичењу, наставник Надежда Ђолић,
Мирко Димитријевић - 3. место на општинском такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Математика

Вук Антић - 1.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Стојановић
Лазар Прибановић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Спужић Драгица
Дамњановић Дарко - 3.-место на општинском такмичењу, наставник Драгана Јовановић
Шароњић Павле - 3.-место на општинском такмичењу, наставник Снежана Миљић
Павле Ивановић - 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Мирјана Милетић
Никола Трајковић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Мирјана Милетић
Нађа Милићевић- 3.-место на општинском такмичењу, наставник Радмила Бранковић
Маша Андрејић - 3.место на општинском такмичењу,3.место на окружном такмичењу, наставник Мицика Милосављевић
Сара Божић - 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Бобан Петровић
Лапчевић Гвозден - 1.-место на општинском такмичењу,3.место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић
Страхиња Пејић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Јелена Милојевић
Урош Марковић - 2.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић
Матеја Милићевић - 1.-место на општинском такмичењу, наставник Силвана Аранђеловић
Вукан Божовић - 3.место на општинском такмичењу,3.место на окружном такмичењу, наставник Силвана Аранђеловић
Богдан Обрадовић - 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић
Јована Атанасковић - 3.место на општинском такмичењу, наставник Наташа Антић
Лука Јовановић - 3.место на окружном такмичењу, наставник Петковић Ивана

Информатика и рачунарство - такмичење "Дабар"

Борис Гочманац - сребрно одличје на републичком такмичењу, наставник Милан Лукић
Матеја Милићевић - сребрно одличје на републичком такмичењу, наставник Милан Лукић
Катарина Дамјановић - бронзано одличје на републичком такмичењу, наставник Александар Јовановић

Информатика и рачунарство - Програмирање

Коста Арсић - 3.награда на окружном такмичењу за средње школе, наставник Милан Лукић
Коста Арсић - директан пласман на државно такмичење за основне школе, 3.награда на републичком такмичењу,наставник Милан Лукић

Информатика и рачунарство - ИНФОС - информатичка олимпијада основаца

Коста Арсић - 1.награда на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу,2.награда на републичком такмичењу, наставник Милан Лукић

Енглески језик

Софија Старинац - 3.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Марина Милосављевић

Српски језик - Књижевна олимпијада

Валентина Станковић - 2.место на општинском такмичењу,3.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Мина Марковић - 3.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного
Марија Милосављевић - 3.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Неда Арсић - 3.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Ива Агатоновић - 3.место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Српски језик

Анђела Бујић - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Вера Ивановић - 1.место на општинском такмичењу,1.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Даница Стевановић - 1.место на општинском такмичењу,1.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Нина Томић - 2.место на општинском такмичењу,1.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Нађа Љубисављевић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић
Гвозден Лапчевић - 3.место на општинском такмичењу,2.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Михајло Илић - 3.место на општинском такмичењу,3.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Милена Рашовић - 3.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного
Катарина Рајчић - 3.место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић
Дуња Милутиновић - 3.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу,наставник Ивана Бекрић
Теодора Васић - 3.место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Историја

Никола Радојевић - 1. место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Михајло Зајић - 1. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Биологија

Мирко Димитријевић - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Матеја Милићевић - 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Калина Милутиновић - 1.-место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Алекса Манџукић - 2.-место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Илија Стевовић - 3.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Гвозден Лапчевић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Мијомирка Лазић
Никола Митричевић- 2.-место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Мијомирка Лазић
Милица Ђокић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Мијомирка Лазић
Јана Стојилковић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Мијомирка Лазић
Андреа Милутиновић - 3.-место на општинском такмичењу, наставник Мијомирка Лазић
Марија Вељковић - 3.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Ања Јанковић - 3.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Географија

Андрија Милосављевић - 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Маја Лазаревић
Филип Говља Цветковић - 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Маја Лазаревић
Бранко Мусић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Маја Лазаревић
Марко Ђаковић - 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Адела Цветковић

Одбојка

Девојчице - 1.место на општинском такмичењу, 1.место  на окружном такмичењу, наставник Радослав Николић
Дечаци - 2.место на општинском такмичењу, наставник Радослав Николић

Кошарка

Дечаци - 2.место на општинском такмичењу, наставник: Радомир Томић

Пливање

Живковић Никола - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Живковић Алекса  - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Трајковић Никола - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Марковић Димитрије - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић


Фудбал

Дечаци -3.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

Литерарни конкурс


„Људи нису роба, деца нису робље“ - Милош Станковић, Сава Арсић, Лана Анђелковић и Неда Костић.

Техничко и информатичко образовање - авио моделарство

Огњен Николић - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Александар Јовановић

Kонкурс "Крв живот значи"

Ликовни радови
Миња Лапчевић - 1.место Миња Лапчевић
Литерарни радови
Вања Миловановић - 1.место

Шах

Младен Поповић - 1.место на окружном такмичењу

Такмичења у школској 2015/2016. години

Информатика и рачунарство - такмичење "Дабар"

Богдан Обрадовић, 1. место на републичком такмичењу, наставник Јадранка Димић
Ивановић Петар - 1.место на општинском такмичењу, наставник Милан Лукић

Информатика и рачунарство - Програмирање

Коста Арсић - 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, 2. награда на републичком такмичењу, 3.награда на информатичкој олимпијади, наставник Милан Лукић
Петар Ивановић - 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, 2.место на окружном такмичењу средњих школа - пласман на републичко такмичење средњих школа, наставник Милан Лукић
Богдан Обрадовић - 3.место на општинском такмичењу, наставник Милан Лукић
Mилићевић Матеја - 2. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић
Валентина Станковић - 3.место на окружном такмичењу наставник Јадранка Димић

Математика

Павле Ивановић - 1. место на општинском такмичењу, наставник М.Милетић
Лапчевић Гвозден - 1. место на општинском такмичењу, наставник С.Јовановић
Борис Гочманац - 1. место на општинском такмичењу, наставник С.Аранђеловић
Петар Ивановић - 1. место на општинском такмичењу,2. место на окружном такмичењу, 2.награда на републичком такмичењу, наставник Ј.Милојевић
Милош Јовић - 2. место на општинском такмичењу, наставник И.Петковић
Никола Трајковић - 2. место на општинском такмичењу, наставник М.Милетић
Ленка Лалић - 3. место на општинском такмичењу, наставник Р.Бранковић
Сара Божић - 3. место на општинском такмичењу, наставник Б.Петровић
Теодора Ивановић - 3. место на општинском такмичењу, наставник М.Милетић
Нађа Милићевић - 3. место на општинском такмичењу, наставник Р.Бранковић
Алекса Јанковић - 3. место на општинском такмичењу, наставник М.Милетић
Јања Николић - 3. место на општинском такмичењу, наставник Б.Петровић
Урош Марковић - 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник С.Јовановић
Страхиња Пејић - 3. место на окружном такмичењу, наставник С.Јовановић
Марко Ђокић - 3. место на општинском такмичењу, наставник В. Миловановић-Алексић
Лазар Анђелковић - 3. место на општинском такмичењу, наставник А.Лисинац
Андрија Бараћ - 3. место на општинском такмичењу, наставник А.Лисинац
Александра Антић - 3. место на општинском такмичењу, наставник С.Чукић
Анђела Бујић - 3. место на општинском такмичењу, наставник А.Лисинац
Уна Обрадовић - 3. место на општинском такмичењу, наставник С.Чукић
Софија Костић - 3. место на општинском такмичењу, наставник С.Чукић
Вукан Божовић - 2. место на општинском такмичењу, наставник С.Аранђеловић
Лазар Тодоровић - 3. место на општинском такмичењу, наставник С.Аранђеловић
Алекса Манџукић - 3. место на општинском такмичењу, наставник С.Аранђеловић
Станковић Валентина - 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Ј.Милојевић
Павле Радојковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Ј.Милојевић
Јована Стевановић - 3. место на општинском такмичењу, наставник Ј.Милојевић
Петра Ивановић - 2. место на општинском такмичењу, наставник Ј.Милојевић
Марија Милосављевић - 3. место на општинском такмичењу, наставник Ј.Милојевић
Богдан Обрадовић - 3. место на општинском такмичењу,  2. место на окружном такмичењу,наставник Н.Антић
Јована Атанасковић - 2. место на окружном такмичењу,наставник Н.Антић

Књижевна олимпијада

Невена Андрејић, 1. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Вања Миловановић, 1. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, 3.место на републичком такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного
Софија Лазић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Тамара Здравковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Јелена Ранђеловић
Ива Агатоновић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Биологија

Мирко Димитријевић, 3.место на општинском такмичењу,1.место на окружном такмичењу,  наставник Весна Живковић
Мaтеја Милићевић,1.место на окружном такмичењу,  наставник Весна Живковић
Алекса Манџукић,2.место на окружном такмичењу,  наставник Весна Живковић
Катарина Рајчић,3.место на окружном такмичењу,  наставник Весна Живковић
Александар Ђорђевић, 3.место на окружном такмичењу, наставник Миомирка Лазић
Тијана Мишић, 3.место на окружном такмичењу, наставник Миомирка Лазић
Јован Стојановић, 3.место на окружном такмичењу, наставник Мијомирка Лазић
Вања Миловановић, 2.награда на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Ива Агатоновић, 2.награда на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Илија Стевовић, 3.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Историја

Михајло Зајић, 1.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, 3.награда на републичком такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Агатоновић Ива, 1.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Глиџић Нађа, 1.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Радојевић Никола, 2.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Милојевић Андрија, 3.место на општинском такмичењу, наставник Татјана Павловић
Божовић Вукан, 3.место на општинском такмичењу, наставник Бранимир Челић

Хемија

Теодора Васић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић
Дуња Милутиновић, 3.место на општинском такмичењу,2.награда на окружном такмичењу, наставник Латинка Милојевић

Физика

Ивановић Петар - 1.место на општинском такмичењу, 2.награда на окружном такмичењу, похвала на републичком такмичењу наставник Горица Ивановић
Обрадовић Богдан - 2.место на општинском такмичењу,2.награда на окружном такмичењу, 1. место на републичком такмичењу, наставник Горица Ивановић
Дамјановић Катарина - 2.место на општинском такмичењу,3.награда на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић
Јована Атанасковић - 3.награда на окружном такмичењу, наставник Горица Ивановић

Географија

Ћоћић Немања - 3.место на општинском такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Техничко и информатичко образовање

Огњен Николић - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу,2. место на републичком такмичењу, наставник Александар Јовановић

Српски језик

Мина Марковић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного
Јована Атанасковић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Мислиша

Павле Ивановић - прва награда, учешће на републичком такмичењу
Гвозден Лапчевић - друга награда

Такмичење рецитатора

Алекса Антић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Пливање

Тошић Марија - 1.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић
Марковић Марта - 2.место на општинском такмичењу,2.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Петковић Митра - 3.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић
Живковић Алекса - 1.место на општинском такмичењу,1.место на окружном такмичењу,наставник Слободан Башић
Арсић Марија - 3.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић
Марковић Димитрије - 2.место на општинском такмичењу,2.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Трајковић Никола - 3.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић
Костић Мина - 1.место на општинском такмичењу,1.место на окружном такмичењу,наставник Слободан Башић
Живковић Никола - 1.место на општинском такмичењу,1.место на окружном такмичењу,наставник Слободан Башић

Гимнастика

Теодора Станковић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

Такмичења у школској 2014/2015. години

Информатика и рачунарство - такмичење "Дабар"

Катарина Дамјановић, 1. место на општинском такмичењу, пролаз на државно такмичење, наставник Јадранка Димић
Пршић Урош  - пролаз на државно такмичење, наставник Јадранка Димић
Ивановић Петар - сребрно одличје на државном такмичењу, наставник Јадранка Димић

Физика

Богдан Обрадовић - 1.награда на општинском такмичењу, 1.награда на окружном такмичењу, 1.награда на републичком такмичењу, наставник Горица Ивановић
Јована Атанасковић - 2.награда на општинском такмичењу, 3.награда на окружном такмичењу, наставник Горица Ивановић
Никола Радојевић - 3.награда на општинском такмичењу, 2. награда на окружном такмичењу, наставник Горица Ивановић
Теодора Марковић - похвала на општинском такмичењу, 3.награда на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић
Петар Ивановић - 3.награда на општинском такмичењу, 1.награда на окружном такмичењу, 3.награда на републичком такмичењу, наставник Горица Ивановић
Милена Ђолић - похвала на општинском такмичењу, наставник Надежда Ђолић
Павле Атанасковић - похвала на општинском такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Информатика и рачунарство - Програмирање

Петар Ивановић - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић
Богдан Обрадовић - 1.место на општинском такмичењу, наставник Милан Лукић
Коста Арсић - 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић
Катарина Дамјановић - 3.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу наставник Јадранка Димић
Валентина Станковић - 1.место на окружном такмичењу наставник Јадранка Димић

Хемија

Исидора Петровић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

Енглески језик

Андрија Кековић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Даница Ћирковић
Невена Ристић - 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу,1. место на републичком такмичењу, наставник Даница Ћирковић
Исидора Петровић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Даница Ћирковић

Математика

Илић Михајло - 1.место на општинском такмичењу, наставник Светлана Ранђеловић
Костић Софија - 2.место на општинском такмичењу, наставник Снежана Чукић
Лапчевић Гвозден - 3.место на општинском такмичењу, наставник Светлана Јовановић
Гочманац Борис - 1.место на општинском такмичењу, наставник Данијела Лазаревић
Милићевић Матеја - 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Данијела Лазаревић
Катарина Дамјановић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Александар Голубовић
Богдан Обрадовић - 3.место на општинском такмичењу, похвала на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић
Марковић Мина - 3.место на општинском такмичењу, наставник Наташа Антић
Атанасковић Јована - похвала на општинском такмичењу, похвала на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић
Арсић Коста - похвала на општинском такмичењу, наставник Наташа Антић
Марковић Теодора - похвала на општинском такмичењу, наставник Наташа Антић
Милица Вукојевић - похвала на општинском такмичењу, наставник Силвана Аранђеловић
Митрићевић Никола - похвала на општинском такмичењу, наставник Весна Алексић Миловановић
Марковић Урош - похвала на општинском такмичењу, наставник Светлана Јовановић
Томић Нина - похвала на општинском такмичењу, наставник Снeжана Чукић
Милетаковић Лазар - похвала на општинском такмичењу, наставник Снeжана Чукић
Тодоровић Лазар - похвала на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Светлана Сабљић
Стевовић Илија - похвала на општинском такмичењу, наставник Светлана Сабљић
Станковић Валентина - похвала на општинском такмичењу, наставник Милица Сладоје
Ивановић Петар - похвала на окружном такмичењу, наставник Милица Сладоје

Историја

Михајло Зајић, 1.место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Нађа Глиџић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Татјана Павловић
Исидора Петровић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Лука Павловић, 2.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Никола Атанасковић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Татјана Павловић
Милица Вучић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Јелена Николић
Павле Радојковић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Татјана Павловић
Филип Божовић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Андрија Кековић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Српски језик

Маша Милосављевић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Јелена Ранђеловић
Теодора Васић, 2.место на општинском такмичењу,1.место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекрић
Тијана Мишић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марија Бановић
Јована Атанасковић. 3.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Биологија

Александар Ђорђевић, 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Миомирка Лазић
Вања Миловановић, 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Ива Агатоновић, 1.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Лука Милосављевић, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Петра Ивановић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Миомирка Лазић
Невена Ристић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Тијана Мишић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Миомирка Лазић
Милица Вукојевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Мина Шљивић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Елена Маринковић, 3.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Миљана Ћирић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Миомирка Лазић
Страхиња Вукадиновић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Миомирка Лазић

Техничко и информатичко образовање

Огњен Николић - 3.место на општинском такмичењу, 2.место на републичком такмичењу, наставник Александар Јовановић

Гимнастика

Теодора Станковић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

Пливање

Арсић Марија - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Живковић Никола - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Костић Мина - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Спасић Теодора - 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Ацковић Јoвана - 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Фудбал

Девојчице - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Дечаци - 2.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

Стони тенис

Екипно Девојчице (Марина Мaрковић, Маријана Ковачевић) - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Радослав Николић
Појединачно Марина Марковић - 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Радослав Николић

Књижевна олимпијада

Невена Андрејић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић
Софија Лазић - 2.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Читалачка олимпијада - препричавање

Софија Костић - 1.место, наставник Снежана Чукић

Такмичења у школској 2013/2014. години

Физика

Петар Ивановић, 3.награда на општинском такмичењу, 3.награда на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић
Драган Бекчић, 3.награда на општинском такмичењу, похвала на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић
Милена Ђолић, 3.награда на општинском такмичењу, похвала на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић
Павле Атанасковић,ученик 7.разреда похвала на општинском такмичењу, 3.награда на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић.

Информатика и рачунарство

Петар Ивановић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, 2.место на републичком такмичењу,  наставник Милан Лукић
Коста Арсић, 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић
Богдан Обрадовић, 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Јадранка Димић
Никола Радојевић  - пролаз на окружно такмичење, наставник Јадранка Димић

Математика

Катарина Дамјановић, 1. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Драгица Спужић
Петар Ивановић, 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић
Матеја Милићевић, 2 место на општинском такмичењу, наставник Данијела Лазаревић
Лука Ћирковић,  2 место на општинском такмичењу, наставник Данијела Лазаревић
Борис Гочманац,  2 место на општинском такмичењу, наставник Данијела Лазаревић
Алекса Василијевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Драгана Јовановић
Јелена Михајловић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић
Теодора Tрајковић, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић
Богдан Обрадовић, 3.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић
Теодора Васић, 3.место на општинском такмичењу, похвала на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић

Српски језик

Теодора Васић, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекрић
Теодора Трајковић, 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекрић
Ива Агатоновић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић
Дуња Милутиновић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекрић
Мина Марковић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного
Никола Радојевић, 2.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного
Јелена Михајловић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного
Живојиновић Петра, 3.место на општинском такмичењу, похвала на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Лазић Теодора, 3.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић
Павловић Александра, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Хемија

Ђаковић Маја, 1.место на општинском такмичењу, наставник Ангелина Јестовић
Вукојевић Милица, 3.место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

Биологија

Миловановић Вања, 1.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Маринковић Елена, 2.место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Милосављевић Лука, 2.место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Ристић Невена, 2.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Географија

Драган Перуничић, 3.награда на општинском такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Историја

Мина Марковић, 2.награда на општинском такмичењу, наставник Татјана Павловић
Нађа Глиџић, 3.награда на општинском такмичењу, наставник Татјана Павловић
Давид Живковић, 2.награда на општинском такмичењу, наставник Татјана Павловић
Исидора Петровић, 1.награда на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Лука Павловић, 2.награда на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Андрија Кековић, 3.награда на општинском такмичењу, 3.награда на републичком такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Фудбал

Девојчице, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Енглески језик

Драган Перуничић 3. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Марковић

Немачки jезик
Ива Баштовановић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Милош Дејановић

Пливање

Тодосијевић Стефан, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Ацковић Јована, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Данев Марко,1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Милетић Беба, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Ђаковић Маја, 2.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић
Марковић Димитрије, 3.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић
Живковић Алекса, 1.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић
Живковић Никола, 1.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић
Костић Мина, 2.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

Гимнастика

Теодора Станковић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

Стони тенис

Марина Марковић, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Радослав Николић
Марина Марковић, Мaријана Ковачевић, екипно, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Радослав Николић

Одбојка

Дечаци, 3.место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

Ликовни конкурс

Нина Антић, 3. место, наставник Владимир Јевремовић

Шта знаш о саобраћају

Koста Нешић, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Љиљана Лукић

Такмичења у школској 2012./2013. години


Физика

Драган Бекчић, пролаз на окружно такмичење, 2.награда на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић
Милена Ђолић, пролаз на окружно такмичење, 3.награда на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић
Павле Атанасковић, пролаз на окружно такмичење, 3.награда на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић
Невена Ристић, пролаз на окружно такмичење, наставник Надежда Ђолић

Информатика и рачунарство

Петар Ивановић,1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружом такмичењу, 3.награда на републичком такмичењу,наставник Милан Лукић
Немања Раденковић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Милан Лукић
Филип Божовић, 3.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

Матемaтика

Теодора Васић, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружом такмичењу, учитељица Мирјана Милетић
Лука Стојановић, 2.место на општинском такмичењу, учитељ Бобан Петровић
Невена Андрејић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Александар Голубовић
Јована Атанасковић, пласман на окружно такмичење, учитељица Радмила Антић
Никола Радојевић, пласман на окружно такмичење, учитељица Радмила Антић
Ива Агатоновић, пласман на окружно такмичење, учитељица Мирјана Милетић
Јелена Михајловић, пласман на окружно такмичење, 3.место на окружном такмичењу, учитељица Мицика Милосављевић
Петар Ивановић, пласман на окружно такмичење,1.место на окружом такмичењу, наставник Јелена Милојевић
Исидора Петровић, пласман на окружно такмичење, наставник Ана Антић
Виктор Марковић, пласман на окружно такмичење, наставник Наташа Антић

Биологија

Невена Ристић, 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу,наставник Весна Живковић
Марија Милорадовић, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Тијана Аџић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Милица Вукојевић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Лена Живковић, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић
Лазар Стојилковић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Миомирка Лазић
Марина Марковић, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Миомирка Лазић
Богдан Јовићевић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Српски језик

Петар Ивановић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић
Анђела Анђелковић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић
Петра Живојиновић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић
Кристина Балевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић
Јована Видојевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Јелена Ранђеловић
Милена Ђолић, пласман на окружно такмичење, наставник Ивана Бекрић
Невена Андрејић, пласман на окружно такмичење, наставник Марина Лукић

Пливање

Ацковић Јована, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, 3.место на републичком такмичењу, наставник Слободан Башић
Миловановић Алекса, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Немања Антовић, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Данев Марко, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић
Александар Ђорђевић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Хемија

Богдан Јовићевић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић
Анђела Милићевић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Ангелина Јестровић
Маја Ђаковић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Ангелина Јестровић
Ива Баштовановић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Ангелина Јестровић
Катарина Боцић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Ангелина Јестровић

Енглески језик

Јелена Чавић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Марина Милосављевић
Јована Топличанин, 3.место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Марковић

Немачки језик

Немања Милутиновић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Зорица Љубичић

Одбојка

Дечаци-1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу,наставник Радослав Николић

Историја

Јеврић Антоније,1.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Константин Доброта
Лазић Теодора, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Тања Павловић
Исидора Петровић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Лука Павловић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Географија

Драган Перуничић, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Маја Лазаревић
Анастасија Антић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Спортска гимнастика

Девојчице - 3.место на општинском такмичењу, наставник Зорица Гавриловић

Шта знаш о саобраћају

Марта Соколовић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Лукић
Милош Биочанин, 2.место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Лукић


Taкмичења у школској 2011/2012.години


Физика

Марина Ивановић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, 2 награда на републичком такмичењу, наставник: Надежда Ђолић
Ненад Мишић, 1. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу наставник: Надежда Ђолић

Географија

Јована Димитријевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник: Маја Лазаревић
Милош Мусић, 3. место на општинском такмичењу, наставник: Маја Лазаревић
Милица Соколовић, 3. место на општинском такмичењу, наставник: Маја Лазаревић

Информатика и рачунарство

Марина Ивановић, 1. место на општинском такмичењу,2. место на окружном такмичењу наставник: Милан Лукић

Математика

Марина Ивановић, 1. место на општинском такмичењу,1. место на окружном такмичењу, наставник: Јелена Поповић
Петар Ивановић, 1. место на општинском такмичењу, наставник: Драгица Спужић
Ива Агатоновић, 1. место на општинском такмичењу, наставник: Мирјана Милетић
Теодора Васић, 2. место на општинском такмичењу, наставник: Мирјана Милетић
Пласман на окружно такмичење остварили су и ученици петог разреда Исидора Петровић и Павле Атанасковић-наставник Ана Антић.

Хемија

Ненад Мишић, 1. место на општинском такмичењу, наставник: Ангелина Јестовић
Катарина Марковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник: Латинка Милојевић
Богдан Јовићевић, 3. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник: Латинка Милојевић

Српски језик и књижевност

Јована Видојевић, 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник: Татјана Јочић Сикетић
Марија Грујућ, 3. место на општинском такмичењу, наставник: Марина Лукић
Марија Анђелковић, 2. место на окружном такмичењу, наставник: Татјана Јочић Сикетић
Дијана Обрадовић, 1. место на окружном такмичењу, наставник: Татјана Јочић Сикетић
Пласман на окружно такмичење обезбедили су и: Марија Пековић, Дијана Обрадовић,
Марија Анђелковић, Анђела Антић, Анастасија Антић, Кристина Балевић,
Андрија Кековић и Никола Видојевић

Биологија

Душан Станивуковић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Ђорђе Ивановић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Катарина Милићевић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Миљан Спасојевић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Сања Симић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Тијана Аџић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Мина Живић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Невена Ристић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Немања Раденковић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Милица Вукојевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић
Драган Перуничић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Миомирка Лазић

Tехничко и информатичко образовање

Филип Николић, 2.место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, 2.место на републичком  такмичењу наставник Милан Лукић

Историја

Немања Ђорђевић, 2.место на општинском такмичењу,1. место на окружном такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Душан Цветковић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Никола Николић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић
Антоније Јеврић, 2.место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу,наставник Јована Јовановић
Драган Перуничић, 3.место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу,наставник Градимир Јанковић
Исидора Петровић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Боривоје Инић

Спортска гимнастика

Никола Биочанин, 5.разред,1.место(екипно);1.место(појединачно), 2.место на окружном такмичењу, наставник Зорица Гавриловић
Милош Дишљенковић,5.разред,1.место(екипно);2.место(појединачно), 2.место на окружном такмичењу, 3.место(појединачно) наставник Зорица Гавриловић
Михаило Милићевић, 5.разред,1.место(екипно);3.место(појединачно), 2.место на окружном такмичењу, наставник Зорица Гавриловић
Теодора Станковић,2.место(екипно), наставник Зорица Гавриловић
Катарина Пековић, 2.место(екипно), наставник Зорица Гавриловић
Настасија Јовановић, 2.место(екипно), наставник Зорица Гавриловић
Катарина Марковић, 2.место(екипно), наставник Зорица Гавриловић