Врата Мерлиновог дворца су се отворила. Драмска секција „Мезимци“ је ове школске године припремила представу „Мерлинов замак“. Група ученика у школском дворишту напокон решаа да остави мобилне телефоне и почиње да се игра позоришта и бајки. Глави кривац за сва недела у бајкама је вештица.
Да ли ће деца успети да осуде вештицу за сва зла која је починила? Дођите и бодрите своје другаре: Вању Стојановић 61, Саву Стојилковића 65, Наталију Стојановић 54, Огњена Јовановића 63, Љубицу Јовановић 54, Дивну Ивановић 54, Теу Драгутиновић 61, Андреу Станић 54, Луку Јовановића 61, Даницу Ђокић 54, Тару Андрејић 71, Нору Међедовић 34 и Мартину Ивановић 51.
У изради представе помогле су колеге: Данијела Живић, Милош Дејановић и Марина Лукић