На математичком такмичењу „Мислиша“, у организацији Математичког друштва – „Архимедес“, које је одржано у нашој школи 9. марта  2023. године, наши ученици су освојили следеће резултате:

Анђелија Балтић (наставник Силвана Аранђеловић), ученица 8. разреда, освојила је прву награду, максималних 100 поена, и тиме остварила пласман на републичко финале које ће се одржати 7. маја у Београду.

Ђорђе Јовановић (наставник Јелена Милојевић), ученик 5. разреда, освојио је трећу награду.

Урош Стефановић (учитељица Мицика Милосављевић), ученик 2. разреда, освојио је трећу награду.

Похвале је добило 7 ученика.

Други разред: Неда Марић, МињаНиколић (учитељица Мира Милетић), Павле Младеновић (учитељица Мицика Милосављевић).

Четврти разред: Димитрије Павловић и Матеја Томић (учитељица Данијела Лазаревић).

Седми разред: Вера Пештерац и Лола Мутавџић (наставник Јелена Милојевић).

Честитамо свим ученицима на постигнутим резултатима!