Такмичења

2018/2019

СРПСКИ ЈЕЗИК – ЈЕЗИЧКА КУЛТУРА

Исидора Вучковић, 2. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Марија Бановић     

Вељко Вучковић, 2. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић

Вук Антић, 2. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић

Дуња Беара, 2. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Марија Бановић    

Неда Милосављевић, 3. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Марија Бановић,   

Миљан Василијевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Марија Бановић  

Лазар Прибановић, 3. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић                   

Нађа Милићевић, 1. место на општинском такмичењу наставник, Виолета Пешић Ного

Павле Ивановић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Доротеја Бошковић, 2. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекрић       

Ива Петровић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић                

Анђелија Југовић, 2. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Даница Стевановић, 1. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, 3. место на републичком такмичењу, наставник Марина Лукић

Нина Томић, 1. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, 3. место на републичком такмичењу, наставник Марина Лукић

Милица Ђокић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Марија Бановић           

Вера Ивановић, 2. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић             

Тара Андрејић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Асковић         

Анђела Бијућ, 3. место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић                

Милена Рашовић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного          

Катарина Рајчић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Асковић

Вукан Божовић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного  

СРПСКИ ЈЕЗИК – КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА        

Анђела Бујић, 1. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, 1.место на републичком такмичењу, наставник Марина Лукић

Нина Томић, 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу  наставник Марина Лукић

Ема Арсић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Даница Стевановић, 2. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић

Јана Стојилковић, пласман  на општинско такмичењe, 2. место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић

Андреа Милутиновић, пласман  на општинско такмичењe, наставник Марија Бановић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК                        

Вукан Божовић, 3. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Даница Ћирковић

Матеја Милићевић,3. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Даница Ћирковић

ИСТОРИЈА  

Даница Ђокић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Тања Павловић

Лазар Прибановић, 3. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Тања Павловић

Доротеја Бошковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Тања Павловић

Вукан Божовић, 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Тања Павловић

ГЕОГРАФИЈА         

Гвозден Лапчевић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Милица Ђокић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Михајло Илић, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Марко Старинац, 3. место на општинском такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Лазар Тодоровић,2. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Адела Цветковић

ФИЗИКА                              

Павле Ивановић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, 3.место на републичком такмичењу, наставник Горица Ивановић       

Милош Јовић, 2. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Горица Ивановић       

Јован Гарић, 3. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу наставник, Горица Ивановић       

Никола Трајковић, 3. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Горица Ивановић,      

Лука Јовановић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Горица Ивановић,                  

Гвозден Лапчевић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, 1.место на републичком такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Нина Томић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Надежда Ђолић                

Урош Марковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Горица Ивановић                  

Страхиња Пејић, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, 3.место на републичком такмичењу, наставник Горица Ивановић

ХЕМИЈА       

Гвозден Лапчевић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

Даница Стевановић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

МАТЕМАТИКА                               

Ана Мијовић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Анка Лисинац Митровић

Лола Мутавџић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Светлана Јовановић     

Ђорђе Лапчевић, 3. место на општинском такмичењу , наставник Весна Алексић Миловановић

Милица Карајовић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Весна Алексић Миловановић       

Анђелија Балтић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Данијела Лазаревић      

Марија Пејовић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Снежана Ђорђевић                 

Јован Прибановић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Снежана Ђорђевић 

Миона Илић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Снежана Ђорђевић          

Игњат Бекрић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Гордица Станковић      

Ања Марјановић, 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Гордица Станковић      

Лазар Прибановић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић     

Даница Ђокић, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић     

Вук Антић, 2. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Дарко Дамјановић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Јелена Милојевић              

Вељко Вучковић, 3.место на окружном  такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Павле Ивановић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Александар Голубовић                        

Гвозден Лапчевић, 1. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Страхиња Пејић, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Урош Марковић, 3. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Вукан Божовић, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Силвана Аранђеловић 

БИОЛОГИЈА           

Јана Стојилковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Светлана Лабан

ТЕХНИКА И ТЕХНОЛОГИЈА     

Вељко Вучковић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Лукић

Анђела Анђелковић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Лукић

ПЛИВАЊЕ                           

Дуња Данев, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Павле Пљеваљчић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Миња Марковић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Марта Марковић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу,наставник Слободан Башић

Анђела Младеновић, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Наталија Манић, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Алекса Живковић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, 3. место на републичком такмичењу, наставник Слободан Башић

Никола Живковић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, 4. место на републичком такмичењу, наставник Слободан Башић

ФУДБАЛ ДЕЧАЦИ                         

1. место на општинском такмичењу,  2. место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

ШАХ 

Марко Балтић, 1.екипно место на општинском такмичењу, наставник  Радослав Николић

Анђелија Балтић, 1. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник  Радослав Николић

Домна Петрату, 3. место на општинском такмичењу, наставник  Радослав Николић

Алекса Грађанин, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник  Радослав Николић

Павле Ивановић, 2. место на општинском такмичењу, наставник  Радослав Николић

Милица Радуловић, 2. место на општинском такмичењу, наставник  Радослав Николић

Поповић Младен, 1. место на окружном такмичењу, наставник  Радослав Николић

Екипно такмичење, 2. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник  Радослав Николић

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Милош Јовић, 1. место на општинском такмичењу,1.место на окружном такмичењу, 1.место на републичком такмичењу, наставник Милан Лукић

Павле Ивановић, 1. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, 2.место на републичком такмичењу, 3.награда на Српској информатичкој олимпијади,  наставник Милан Лукић

Никола Митрићевић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Милан Лукић

Страхиња Пејић, 3. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ

Сашка Марковић, 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Љиљана Лукић Анђелковић
Дарија Судимац, 3.место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Лукић Анђелковић
Екипно 2.место на општинском такмичењу

2017/2018

ФИЗИКА

Катарина Дамјановић, 1.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Гвозден Лапчевић, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном, 3. награда на републичком такмичењу,  наставник Надежда Ђолић

Пејић Страхиња, 2.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, 3. награда на републичком такмичењу, наставник Горица Ивановић

Марковић Урош, 3.мето на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Горица Ивановић

Матеја Милићевић, 3.место на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Алекса Манџукића, 3.место на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић

МАТЕМАТИКА

Бекрић Игњат, 1.место на општинском такмичењу, наставник Гордица Станковић

Марјановић Ања, 1.место на општинском такмичењу, наставник Гордица Станковић

Балтић Анђела, 2.место на општинском такмичењу, наставник  Данијела Лазаревић

Пејмовић Марија, 3.место на општинском такмичењу, наставник Снежана Ђорђевић

Прибановић Лазар, 1.место на oпштинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Драгица Спужић

Павловић Пaвле, 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Виолета Стојановић

Дамјановић Ђорђе, 1.место на општинском такмичењу, наставник Драгица Спужић

Грађанин Алекса, 1.место на општинском такмичењу, наставник Драгана Јовановић

Јовановић Љубица, 2.место на општинском такмичењу, наставник Снежана Миљић

Дамјановић Дарко, 2.место на општинском такмичењу, наставник Драгана Јовановић

Марковић Сашка, 2.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Стојановић

Томић Вук, 3.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Виолета Стојановић

Ивановић Дивна, 3.место на општинском такмичењу, наставник Драгица Спужић

Антић Вук, 3.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Виолета Стојановић

Шароњић Павле, 3.место на општинском такмичењу, наставник Снежана Миљић

Ивановић Павле, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Александар Голубовић

Јовић Милош, 2.место на општинском такмичењу, наставник Александар Голубовић

Трајковић Никола, 3.место на општинском такмичењу, наставник Александар Голубовић

Марковић Урош, 3.место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Лепчевић Гвозден, 1.место на општинском такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Ћирковић Лука, 3.место на општинском такмичењу, наставник Силвана Аранђеловић

Дамјановић Катарина, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић

Станковић Виолета, 3.место на општинском такмичењу, наставник Јелена Милојевић

ИНФОРМАТИКА

Ивановић Павле, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

Милош Јовић, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

Алекса Манџукић, 1.место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

Матеја Милићевић, 2.место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

ХЕМИЈА

Лука Ћирковић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

Вукан Божовић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

Мирко Димитријевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Катарина Карајовић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Марковић

Јована Кековић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Марковић

Марко Ијачевић, 3.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Љиљана Марковић

Мина Миладиновић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Марковић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Сашка Вујиновић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Милош Дејановић

ШАХ

Анђелија Балетић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу

Алекса Грађанин, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу

Павле Ивановић, 1.место на општинском такмичењу

Гвозден Лепчевић, 3.место на општинском такмичењу

Милица Радуловић, 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу

Младен Поповић, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу

Екипно, 1.место на општинском такмичењу

ГЕОГРАФИЈА

Андријана Милосављевић, 1.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу,  наставник Маја Лазаревић

Адрија Милосављовић, 1.место на општинском такмичењеу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Анастасија Анђелковић, 1.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Лазар Тодоровић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Адела Цветковић

Лука Ћирковић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Адела Цветковић

Борис Гочманац, 3.место на општинском такмичењу, наставник Адела Цветковић

ЧИТАЛАЧКА ОЛИМПИЈАДА

Неда Милосављевић, 2.место из брзог читања, наставник Милица Радовић

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Неда Арсић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Андријана Милосављевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марија Бановић

Валентина Станковић, 3.место на општинском такмичењу,  2.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић

Мина Миладиновић, 3.место на општинском, наставник Марина Лукић

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБАЗОВАЊЕ

Илија Петровић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Александар Јовановић

Огњен Николић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Александар Јовановић

ИСТОРИЈА

Анђела Бујић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Вукан Божовић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Татјана Павловић

БИОЛОГИЈА

Милош Јовић, 2.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Сава Радмановац, 2.место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Сава Стојилковић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Нађа Милићевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Јана Стојилковић, 1.место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу наставник, Светлана Лабан

Милица Ђокић, 1.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу наставник, Светлана Лабан

Нина Томић, 2.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу наставник, Светлана Лабан

Никола Митрићевић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Светлана Лабан

Марија Стевовић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Мирко Димитријевић, 1.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Калина Милутиновић, 1.место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Катарина Рајчић, 1.место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Матеја Милићевић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Теодора Станић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Светлана Лабан

СРПСКИ ЈЕЗИК

Павле Ивановић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Маша Андрејић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Теодора Ивановић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Нађа Милићевић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Доротеја Бошковић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Сара Божић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Даница Стевановић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Вера Ивановоћ, 2.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Анђела Бијић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Нина Томић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Тара Андрејић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Марија Бановић

Гвозден Лапчевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Милица Ђокић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марија Бановић

Теодора Живановић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Вукан Божовић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Мина Милутиноивић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукућ

Андријана Милосављевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марија Бановић

Петра Ивановић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Ана Лукић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРСKРВ ЖИВОТ ЖИВОТ ЗНАЧИ“:

Елена Сијић, 2.место, наставник Гордица Станковић

Аднреа Милутиновић, 2. место, наставник Марија Бановић

ЛИКОВНИ КОНКУРС:

Марија Томић, 2. место, наставник Владимир Јевремовић

2016/2017

ФИЗИКА

Богдан Обрадовић, 1.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Горица Ивановић

Катарина Дамјановић, 1.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Матеја Милићевић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Алекса Манџукић, 3.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Лазар Тодоровић, 1. место на општинском такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Мирко Димитријевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Надежда Ђолић

МАТЕМАТИКА

Вук Антић, 1. место на општинском такмичењу, наставник Виолета Стојанвић

Лазар Прибановић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Спужић Драгица

Дамњановић Дарко, 3. место на општинском такмичењу, наставник Драгана Јoвановић

Шаровић Павле, 3. место  на општинском такмичењу, наставник Снежана Миљовић

Павле Ивановић, 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Мирјана Милетић

Никола Трајковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Мирјана Милетић

Нађа Милићевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Радмила Бранковић

Маша Андрејић, 3. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Мицика Милосављевић

Сара Божић, 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Бобан Петровић

Лапчевић Гвозден, 1.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Страхиња Пејић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Урош Марковић, 2. место на на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Матеја Милићевић, 1. место на општинском такмичењу, наставник Силвана Аранђеловић

Вукан Божовић, 3. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Силвана Аранђеловић

Богдан Обрадовић, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић

Јована Атансковић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Наташа Антић

Лука Јованвић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Петковић Ивана

МАТЕМАТКИКА-,,МИСЛИША“

Вукојевић Маша, 2.награда

Лапчевић Гвозден, 2.награда

Павле Ивановић, 3. Награда

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО-ТАКМИЧЕЊЕ “ДАБАР“

Борис Гочманац, сребрно одличје на републичком такмичењу, наставник Милан Лукић

Матеја Милићевић, сребрно одличје на републичком такмичењу, наставник Милан Лукић

Катарина Дамјановић, сребрно одличје на републичком такмичењу, наставник Александар Јовановић

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО-ПРОГРАМИРАЊЕ

Коста Антић, 3. награда на окружном такмичењу за средње школе, наставник Милан Лукић

Коста Антић, директан пласман да државно такмичење за основне школе

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО-ИНФОС-ИНФОРМАТИЧКА ОЛИМПИЈАДА

Коста Арсић, 1. награда на општинском такмичењу, 2. награда на републичком такмичењу, наставник Милан Лукић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Софија Старинац, 3. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу , наставник Марина Милосављевић

СРПСКИ ЈЕЗИК-КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Валентина Станковић, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић

Мина Марковић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Марија Милосављевић, 3.место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић

Ива Агатоновић, 3.место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекић

Неда Арсић, 3.место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић

СРПСКИ ЈЕЗИК

Анђела Бујић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Вера Инвановић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Даница Стевановић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Нађа Љубисављевић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Гвозден Лапчевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Михајло Илић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Милена Рашовић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Катарина Рајчић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Дуња Милутиновић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Теодора Васић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић

ИСТОРИЈА

Никола Радојевић, 1. место на општинском такмичењу, наставник Градомир Јанковић

Михајло Зајић, 1. место на општинском такмичењу, наставник Градомир Јанковић

БИОЛОГИЈА

Мирко Димитријевић, 1. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Матеја Милићевић, 1. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Калина Милутиновић, 1. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Алекса Манџукић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Иллија Стевовић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Гвозден Лапчевић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Мијомирка Лазић

Никола Митричевић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Мијомирка Лазић

Милица Ђокић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Мијомирка Лазић

Јана Стојилковић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Мијомирка Лазић

Андреа Милутиновић, 3. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Мијомирка Лазић

Марија Вељковић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Ања Јанковић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

ГЕОГРАФИЈА

Андрија Милосављевић, 1. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Филип Говља Цветковић, 2.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Бранко Мусић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Маја Лазаревић

Марко Ђаковић, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Адела Цветковић

ОДБОЈКА

Девојчице, 1.место место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Радослав Николић

Дечаци, 2. место на општинском такмичењу, наставник Радослав Николић

КОШАРКА

Дечаци, 2. место на општинском такмичењу, наставник Радомир Томић

ПЛИВАЊЕ

Живковић Никола, 1. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Живковић Алекса, 1. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Трајковић Никола, 1. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Марковић Димитрије, 1. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

ФУДБАЛ

Дечаци, 3. место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС

„Људи нису роба, деца нису робље“ – Милош Станковић, Сава Арсић, Лана Анђелковић и Неда Костић

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ – авио моделарство

Огњен Николић, 1. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Александар Јовановић

2015/2016

ИНФОРМАТИКА

Матеја Милићевић, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, предметни наставник Милан Лукић

Богдан Обрадовић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Милан Лукић

Валентина Станковић, 3.место на окружном такмичењу, предметни наставник Јадранка Димић

Коста Арсић, 1.место на општинском, 2.место на окружном такмичењу, 2. место на републичком такмичењу, 3. место српска информатичка олимпијада, предметни наставник Милан Лукић

Петар Ивановић, 2.место на општинском, 3.место на окружном такмичењу, предметни наставник Милан Лукић

Петар Ивановић, 2. место на окружном такмичењу на нивоу средње школе, предметни наставник Милан Лукић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Марина Марковић, 3.место на општинском такмичењу. 2.место на окружном такмичењу,  наставник Данијела Томић

Јован Петровић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Данијела Томић

МАТЕМАТИКА

Петар Ивановић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Марија Милетић

Милош Јовић, 2. место на окружном такмичењу, предметни наставник Ивана Петковић

Никола Трајковић, 2. место на окружном такмичењу, предметни наставник Марија Милетић

Ленка Лалић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Мирјана Милетић

Сара Божић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Бобан Петровић

Теодора Ивановић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Мирјана Миленковић

Нађа Милићевић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Радмила Бранковић

Алекса Јанковић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Мирјана Милетић

Јања Николић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Бобан Петровић

Гвозден Лапчевић, 1.место на општинском, 1.место на окружном такмичењу, предметни наставник Светлана Јовановић

Урош Марковић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, предметни наставник Светлана Јовановић

Ђокић Марко, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник В.Алексић Милановић

Лазар Анђелковић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Анка Лисинац

Уна Обрадовић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Снежана Чукић

Софија Костић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Снежана Чукић

Ањђела Бујић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Анка Лисинац

Страхиња Пејић, похвала на општинском, 3.место на окружном такмичењу

Борис Гочманац, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Силвана Арањђеловић

Вукан Божић, 2. место на окружном такмичењу, предметни наставник Силвана Арањђеловић

Лазар Тодоровић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Силвана Арањђеловић

Алекса Манџукић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Силвана Арањђеловић

Валентина Станковић, 2. место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, предметни наставник Јелена Милојевић

Павле Радојевић, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Јелена Милојевић

Јована Стевановић, 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Јелена Милојевић

Петра Ивановић, 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Јелена Милоjевић

Марија Милосављевић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Јелена Милојевић

Богдан Обрадовић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, предметни наставник Наташа Антић

Јована Атанацковић, 3. место на окружном такмичењу, предметни наставник Наташа Антић

Петар Ивановић, 1.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, 2. награда  на државном такмичењу, учешће на Српској математичкој олимпијади, предметни наставник Јелена Милојевић

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

Вања Милојевић, 1. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, предметни наставник Виолета Пешић Ного

Тамара Здравковић, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Јелена Ранђеловић

Ива Агатоновић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, предметни наставник Ивана Бекрић

Невена Андрејић, 1. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, предметни наставник Марина Лукић

Софија Лазић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, предметни наставник Марина Лукић

ИСТОРИЈА

Вукан Божовић, 1.-место на општинском такмичењу, предметни наставник Бранимир Челић

Андрија Милојевић, 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Тања Павловић

Михајло Зајић, 2.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, предметни наставник Градимир Јанковић

Ива Агатоновић,1. место на општинском такмичењу, предметни наставник Градимир Јанковић         

Нађа Глиџић, 1. место на општинском такмичењу, предметни наставник Градимир Јанковић

ХЕМИЈА

Теодора Васић, 1. место на општинском такмичењу, предметни наставник Латинка Милојевић

Дуња Милутиновић, 3. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу,  предметни наставник Латинка Милојевић

ГЕОГРАФИЈА

Немања Ћопић, 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Маја Лазаревић

ФИЗИКА

Катарина Дамјановић, 2. место на општинском, 3. место на окружном такмичењу, предметни наставник Надежда Ђолић

Богдан Обрадовић, 2. место на општинском и на окружном такмичењу, 1. место  на републичком такмичењу, предметни наставник Горица Ивановић

Јована Атанасковић, 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Горица Ивановић

Петар Ивановић, 1. место на општинском, 2. место на окружном такмичењу, похвала на републичком такмичењу, предметни наставник Горица Ивановић

СРПСКИ ЈЕЗИК

Мина Марковић, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Виолета Пешић Ного

Јована Атанасковић, 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Виолета Пешић Ного

ТиИО

Огњен Николић, 1. место на општинском и окружном такмичењу, 2.место на републичком такмичењу, предметни наставник Александар Јовановић

ДАБАР

Петар Ивановић, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Милан Лукић

Богдан Обрадовић, 1. место на републичком такмичењу, предметни наставник Јадранка Димић

ГИМНАСТИКА

Теодора Станковић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

ПЛИВАЊЕ

Тошић Марија, краул-1.место на општинском, предметни наставник Слободан Башћ

Марковић Марта, краул-1.место на општинском, 2.на окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Петровић Митра, прсно-2.место на општинском, 2.место на окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Живковић Алекса, прсно-1.место на општинском, 1.место на окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Тодосијевић Стефан, прсно-3.место на окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Арсић Марија, прсно-3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Марковић Димитрије, леђно-2.место на општинском, 2.место окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Трајковић Никола, делфин-2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Костић Мина, делфин-1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу,  предметни наставник Слободан Башић

Живковић Никола, делфин-1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, предеметни наставник Слободан Башић

ТАКМИЧЕЊЕ РЕЦИТАТОРА

Алекса Антић, 1. место на општинском такмичењу, предметни наставник Марина Лукић

БИОЛОГИЈА

Мирко Димитријевић, 3. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Матеја Милићевић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Алекса Манџукић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Катарина Рајчић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Александар Ђорђевић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Мијомирка Лазић

Тијана Мишић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Мијомирка Лазић

Јован Стојановић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Мијомирка Лазић

Вања Миловановић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Ива Агатоновић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Стевовић Илија, 3.место  на општинском такмичењу

МИСЛИША

Ивановић Павле, 3.награда (финале,,Мислише“)

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС

Станковић Теодора, 1.место – литерарни конкурс „Крв живот значи“

2014/2015

ФИЗИКА

Богдан Обрадовић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, 1.место на републичком такмичењу, предметни наставник Горица Ивановић

Јована Атанасковић, 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, предметни наставник Горица Ивановић

Никола Радојевић, 3. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, предметни наставник Горица Ивановић

Теодора Марковић, 3. место на окружном такмичењу, предметни наставник Надежда Ђолић

Петар Ивановић, 3. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, 3.место на републичком такмичењу, предметни наставник Горица Ивановић

МАТЕМАТИКА

Михајло Илић, 1. место на општинском такмичењу, предметни наставник Светлана Ранђеловић

Софија Костић, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Снежана Чукић

Гвозден Лапчевић, 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Светлана Јовановић

Борис Гочманац, 1. место на општинском такмичењу, предметни наставник Данијела Лазаревић

Матеја Милићевић, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, предметни наставник Данијела Лазаревић

Катарина Дамјановић, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Александар Голубовић

Богдан Обрадовић, 3. место на општнском такмичењу, похвала на окружном такмичењу, предметни наставник Наташа Антић

Мина Марковић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Наташа Антић

Милица Вукојевић, похвала на општинском такмичењу, предметни наставник Силвана Аранђеловић

Лазар Тодоривић, 3. место на окружном такмичењу, предметни наставник Светлана Сабљић

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО – ДАБАР

Катарина Дамјановић, бронзано признање на општинском и окружном такмичењу, предметни наставник Јадранка Димић

Урош Пршић, бронзано признање на општинском и окружном такмичењу, предметни наставник Јадранка Димић

Петар Ивановић, бронзано признање на општинском и окружном такмичењу, сребрно признање на републичком такмичењу, предметни наставник Јадранка Димић

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО- ПРОГРАМИРАЊЕ

Петар Ивановић, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном, предметни наставник Милан Лукић

Богдан Обрадовић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Милан Лукић

Коста Арсић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, предметни наставник Милан Лукић

Катарина Дамјановић, 3.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, предметни наставник  Јадранка Димић

Валентина Станковић, 1.место на општинском- предметни наставник Јадранка Димић

БИОЛОГИЈА

Александрар Ђорђевић, 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу,  предметни наставник Мијомирка Лазић

Вања Миловановић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Ива Агатоновић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Лука Милосављевић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Петра Ивановић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Мијомирка Лазић

Невена Ристић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу – предметни наставник Весна Живковић

Тијана Мишић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Мијомирка Лазић

Милица Вукојевић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Мина Шљивић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Елена Маринковић, 2.место на општинском такмичењу, предметни настваник Весна Живковић

Миљана Ћирић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Мијомирка Лазић

Страхиња Вукадиновић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Мијомирка Лазић

Лазар Стоилковић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Мијомирка Лазић

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Огњен Николић, 3.место на општинском  такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, 2.место на републичком такмичењу – предметни наставник Александар Јовановић

ХЕМИЈА

Исидора Петровић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Латинка Милојевић

Лазар Стоилковић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Ангелина Јестровић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Андрија Кековић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Даница Ћирковић

Невена Ристић, 2.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, 1.место на републичком такмичењу, предметни наставник Даница Ћирковић

Исидора Петровић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Даница Ћирковић

ИСТОРИЈА

Михајло Зајић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Градимир Јанковић

Нађа Глиџић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Татјана Павловић

Исидора Петровић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Градимир Јанковић

Лука Павловић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Градимир Јанковић

Никола Атанасковић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Татјана Павловић

Милица Вучић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Јелена Николић

Павле Радојковић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Татјана Павловић

Филип Божовић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Градимир Јанковић

Андрија Милосављевић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Татјана Павловић

Андрија Кековић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Градимир Јанковић

СРПСКИ ЈЕЗИК

Маша Милосављевић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Јелена Ранђеловић

Теодора Васић, 2.место на општинском такмичењу, предметни наставник Ивана Бекрић

Тијана Мишић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Марија Бановић

Јована Атанасковић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Виолета Пешић Ного

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС

Лазар Тодоровић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Светлана Сабљић

ЧИТАЛАЧКА ОЛИМПИЈАДА

Софија Костић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Снежана Чукић

СТОНИ ТЕНИС– предметни наставник Радослав Николић

Марина Марковић, екипно 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу

Мирјана Ковачевић, екипно 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу

Марина Марковић, појединачно 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу

ПЛИВАЊЕ

Јована Ацковић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Теодора Спасић, 2.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Марија Арсић, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Никола Живковић, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Мина Костић, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

ФУДБАЛ

Девојчице, 1.место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

Дечаци, 2.место на општинском, предметни наставник Слободан Башић

ОДБОЈКА

Девојчице, 1.место на општинском такмичењу,  1.место на окружном такмичењу, предметни наставник Саша Ђолић

ГИМНАСТИКА

Теодора Станковић, 2.место на општинском такмичењу,  1.место на окружном такмичењу, предметни наставник Слободан Башић

МИСЛИША 2015

ТРЕЋА НАГРАДА: Лапчевић Гвозден, Марковић Урош, Илић Михајло (3.разред); Ивановић Петар (3.разред); Ивановић Петар (7.разред).

2013/2014

ФИЗИКА

Петар Ивановић,3. место на општинском такмичењу, 3 место на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Драган Бекчић, 3. место на општинском такмичењу, похвала на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Милена Ђолић, 3. место на општинском такмичењу, похвала на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Павле Атанасковић, похвала на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић

МАТЕМАТИКА

Петар Ивановић, 2. место  на математичкој олимпијади, наставник Јелена Милојевић

Маја Ђаковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Петар Ивановић, 1. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Јелена Милојевић

Јелена Михајловић, 2. место на општинском такмичењу, 2 место на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић

Теодора Трајковић, 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић

Богдан Обрадовић, 3. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Наташа Антић

Теодора Васић, 3.место на општинском такмичењу, похвала на окружном такмичењу , наставник Наташа Антић

Катарина Дамјановић, 1.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу,  наставник Драгица Спужић

Алекса Василијевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Драгана Јовановић

Матеја Милићевић, 2.место на општинском такмичењу наставник, Данијела Лазаревић

Борис Гочманац, 2.место на општинском такмичењу, наставник Данијела Лазаревић

Кристина Радулац, 3.место на општинском такмичењу, наставник Данијела Лазаревић

Јанко Средојевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Светлана Сабљић

Лука Ћирковић, 2.место на општинском такмичењу наставник Данијела Лазаревић

Лазар Тодоровић, 3.место на општинском такмичењу наставник Светлана Сабљић

ХЕМИЈА

Маја Ђаковић, 1. место на општинском такмичењу, наставник Ангелина Јесторовић

Милица Вукојевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

Павле Атанасковић, пласман на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

Исидора Петровић, пласман на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

БИОЛОГИЈА

Елена Маринковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Вања Миловановић, 1. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Лука Милосављевић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Лазар Стојилковић, 3. место на општинском такмичењу, наставниик Мијомирка Лазић

Петра Живоиновић, 3. место на општинском такмичењу, наставниик Мијомирка Лазић

Невена Ристић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Миња Башић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Милица Вукојевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Тијана Аџић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Миња Живић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Вања Грбић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Драгана Перуничић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Марковић

ЈЕЗИКНЕМАЧКИ

Ива Баштовановић, 3. место на општинском такмичењу,  наставник Милош Дејановић

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Петар Ивановић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, 2. место на републичком такмичењу, наставник Милан Лукић

Коста Арсић, 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

Богдан Обрадовић, 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

Никола Радојевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Милан Лукић

ИСТОРИЈА

Исидора Петровић, 1. место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Лука Павловић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Андрија Кековић, 3. место на општинском такмичењу, 3. место на републичком такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Давид Живковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Тања Павловић

Мина Марковић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Тања Павловић

Нађа Глиџић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Тања Павловић

СРПСКИ ЈЕЗИК

Васић Теодора, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Марковић Мина, 1. место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Трајковић Теодора, 1. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Агатоновић Ива, 1. место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Милутиновић Дуња, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Радојевић Никола, 2. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Михајловић Јелена, 2. место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Петра Живојиновић, 3. место на општинском такмичењу, похвала на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић

Теодора Лазић, 3. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Марина Лукић

Александра Павловић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС

Теодора Станковић, 3. место на републичком такмичењу, наставник Марина Лукић

РЕЦИТАТОРИ

Иконија Мојсић, похвала на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Милица Петровић, похвала на општинксом такмичењу, наставник Јелена Ранђеловић

ПЛИВАЊЕ

Костић Мина, 2. место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

Живковић Никола, 2. место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

Живковић Алекса, 1. место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

Марковић Димитрије, 3. место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

Милетић Беба, 2. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Тодосијевић Стефан, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Ацковић Јованa, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Ђаковић Маја, 2. место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

ГЕОГРАФИЈА

Драган Перуничић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Маја Лазаревић

ФУДБАЛ

Девојчице, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Дечаци, наставник, 3. место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

ГИМНАСТИКА

Теодора Станковић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

СТОНИ ТЕНИС

Марина Марковић, екипно, 1. место на општинском, 1. место на окружном такмичењу, наставник Радосав Николић

Маријана Ковачевић, екипно, 1. место на општинском, 1. место на окружном такмичењу, наставник Радосав Николић

Марина Марковић, екипно, 1. место на општинском, 1. место на окружном такмичењу, наставник Радосав Николић

Одбојка-дечаци, 3. место на општинском такмичењу, наставник Слободан Башић

ЛИКОВНИ КОНКУРС

Нина Антић, 3. Место

ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ

Екипно, 3. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Лукић

Коста Нешић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Лукић

2012/2013

ФИЗИКА

Драган Бекчић, пролаз на окружно такмичење, 2.награда на окружном тамичењу, наставник Надежда Ђолић

Милена Ђолић, пролаз на окружно такмичење, 3.награда на окружном такмичењу, настаавник Надежда Ђолић

Павле Атанасковић, пролаз на окружно такмичење, 3.награда на окружном такмичењу, наставник Надежда Ђолић

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Петар Ивановић, 1.место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, 3. награда на републичком такмичењу, наставник Милан Лукић

Немања Раденковић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Милан Лукић

Филип Божовић, 3.место на општинском такмичењу, 3.место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

МАТЕМАТИКА

Теодора Васић, 1.место на општинском такмичењу, учитељица Мирјана Милетић

Лука Стојановић, 2.место на општинском такмичењу, учитељ Бобан Петровић

Невена Андрејић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Александар Голубовић

БИОЛОГИЈА

Невена Ристић, 1.место на општинском такмичењу, 2. награда на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Марија Мироладовић, 2.место на општинском такмичењу, 3. награда на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Тијана Аџић, 2.место на општинском такмичењу, 2. награда на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Милица Вукојевић, 2.место на општинском такмичењу, 2. награда на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Лена Живковић, 2.место на општинском такмичењу, 3. награда на окружном такмичењу,  наставник Весна Живковић

Лазар Стојилковић, 2.место на општинском такмичењу, 2. награда на окружном такмичењу, наставник Мијомирка Лазић

Марина Марковић, 2.место на општинском такмичењу, 3. награда на окружном такмичењу,  наставник Мијомирка Лазић

Богдан Јовићевић, 2.место на општинском такмичењу, 2. награда на окружном такмичењу наставник Весна Живковић

СРПСКИ ЈЕЗИК

Петар Ивановић, 1. место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Анђела Анђелковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Петра Живојиновић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Кристина Балевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Ивана Бекрић

Јована Видојевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Јелена Ранђеловић

ПЛИВАЊЕ

Ацковић Јована, 1.место на окружном такмичењу, 3. место на републичком такмичењу, наставник Слободан Башић

Миловановић Алекса, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Немања Антовић, 1. место на општинском такмичењу, 1.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Данев Марко, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

Александар Ђорђевић, 2. место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник Слободан Башић

ХЕМИЈА

Богдан  Јовићевић, 2.место на општинском такмичењу, наставник  Латинка Милоевић

Анђела Милићевић, 2.место на општинском такмичењу, наставник  Ангелина Јесторовић

Маја Ђаковић, 3.место на општинском такмичењу , наставник Ангелина Јесторовић

Ива Баштовановић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Ангелина Јесторовић

Катарина Боцић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Ангелина Јесторовић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Јелена Чавић, 1.место на општинском такмичењу, наставник  Марина Милосављевић

Јована Топличанин, 3.место на општинском такмучењу, наставник Љиљана Марковић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Немања Милутиновић, 3.место на општинском такмичењу, наставник  Зорица Љубичић

ОДБОЈКА

Дечаци- 1.место на општинском такмичењу, 2.место на окружном такмичењу, наставник  Радослав Николић

ИСТОРИЈА

Јеврић Антоније, 1.место на општинском такмичењу, наставник  Константин  Доброта

Лазић Теодора, 2.место на општинском  такмичењу , наставник  Тања Павловић

Исидора Петровић, 1.место на општинском такмичењу, наставник  Градимир Јанковић

Лука Павловић, 2.место на општинском такмичењу, наставник  Градимир Јанковић

ГЕОГРАФИЈА

Драган  Перуничић, 2.место на општинском такмичењу,  наставник  Маја Лазаревић

Анастасија Антић, 3.место на општинском  такмичењу, наставник  Маја Лазаревић

МАТЕМАТИКА „МИСЛИША“

Валентина Станковић, 1. награда на великом финалу, учитељица Снежана Миљић

ГИМНАСТИКА

Теодора Станковић, 3 место на окружном такмичењу, наставник Зорица Гавриловић

ШТА ЗНАШ О САОБРАЋАЈУ

Марта Соколовић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Лукић

Милош Биочанин, 2. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Лукић

2011/2012

ФИЗИКА

Марина Ивановић, 1. место на општинском, 1. место на окружном, 2. место на републичком такмичењу, предметни, наставник Надежда Ђолић

Ненад Милић,  2. место на општинском,  3. место на окружном, предметни наставник Надежда Ђолић

ГЕОГРАФИЈА

Јована Димитријевић, 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Маја Лазаревић

Милош Мусић,- 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Маја Лазаревић

Милица Соколовић, – 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Маја Лазаревић

ХЕМИЈА

Марковић Катарина, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Латинка Милојевић

Јовичевић Богдан, предметни наставник Латинка Милојевић, 2. место окружно, предметни наставник Латинка Милојевић

СРПСКИ ЈЕЗИК

Андрија Кековић, 3. место на окружном такмичењу, предметни наставник Ивана Бекрић

Јована Видојевић, 2. место на општинском-3. место окружно, похвала на републичком такмичењу, предметни наставник Татјана Јочић Сикетић

Дијана Обрадовић, 3. место на општинско, 1. место на окружном, похвала на републичком такмичењу, предметни наставник Татјана Јочић Сикетић

Марија Анђелковић,  2. место окружно, похвала на републичком такмичењу, предметни наставник Татјана Јочић Сикетић

Марија Грујић, 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Марина Лукић

МАТЕМАТИКА

Марина Ивановић, 1. место на општинском , 1. место на окружном, похвала на републичком такмичењу, предметни наставник Јелена Поповић

Јована Бошковић, 2. место на општинском. 4. место окружном, предметни наставник Јелена Поповић

Ивановић Петар, 1. место на општинском такмичењу, предметни наставник Спужић Драгица

Агатоновић Ива, 1. место на општинском, предметни наставник Мира Милетић

Васић Теодора,  2. место на општинском, предметни наставник Мира Милетић

ИНФОРМАТИКА

Марина Ивановић, 1. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, предметни наставник Милан Лукић

БИОЛОГИЈА

Тијана Аџић, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Мина Живић, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Невена Ристић, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Дрган Перуничић, 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Мијомирка Лазић

Душан Станивуковић, 1. место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Ђорђе Ивановић, 1. место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Катаринa Милићевић, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Миљан Спасојевић, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

Сања Симић, 2. место на на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Живковић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Душан Живковић, 3.место на општинском такмичењу, предметни наставник Љиљана Марковић

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

Марко Баштоваановић, 1.место на општинском такмичењу, предметни наставник Весна Костић

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Филип Николић, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на републичком такмичењу, предметни наставник Ружица Блажић

ИСТОРИЈА

Петровић Исидора, 3. место на општинском такмичењу, предметни наставник Боривоје Инић

Перуничић Драган, 3. место на општинском такмичењу, предметни наствник Градимир Јанковић

Јеврић Антоније, 2. место на општинском такмичењу, предметни наставник Јована Јовановић

Ђорђевић Немања, 2. место на општинском такмичењу, предметни нааставник Градимир Јанковић

Цветковић Душаан, 2.  место на општинском такмичењу, предметни наставник Константин Доброта

Николић Никола, 3. место на општинском такмичењу, предметни настаавник Константин Доброта

СПОРТСКА ГИМНАСТИКА

Биочанин Никола, 1. место екипно, 1. место појединачно, предметни наставник Зорица Гавриловић

Дашљенковић Милош, 1.место екипно, 1. место појадиначно, предметни наставник Зорица Гавриловић

Милићевић Михајловић, 1. место екипно, 3. место појединачно, предметни наставник Зорица Гавриловић

Пековић Катарина, 2. место екипно, предметни наставник Зорица Гавриловић

Станковић Теодора, 2. место екипно, предметни наставник Зорица Гавриловић

Јовановић Настасија, 2. место екипно, предметни наставник Зорица Гавриловић

Марковић Катарина, 2. место екипно, предметни наставник Зорица Гавриловић

ПЛИВАЊЕ

Ацковић Јована, 1.место делфин, предметни наставник Башић Слободан

Данев Марко, 2. место леђно, предметни наставник Башић Слободан

Тодосијевић Стефан, 2. место краул, предметни наставник Башић Слободан

Обрадовић Игор, 3. место делфин, предметни наставник Башић Слободан

Обрадовић Урош, 3. место делфин, предметни наставник Башић Слободан

КОШАРКА

Екипно, 2. место на окружно предметни наставник Радомир Томић

СТОНИ ТЕНИС

Екипно, Шљивић Богдан и Јерковић Милош, 2. место на општинском, предметни наставник Радослав Николић

Јерковић Милан, 2. место на општинском, предметни наставник Радослав Николић

Милић Милица, 1. место на окружном и 2. место на окружном, предметни наставник Радослав Николић

АТЛЕТКА-800М

Живковић Душан, 2. место на окружном, предметни наставник Радомир Томић

2010/2011

ФИЗИКА

Миљан Спасојевић, 3. место  на општинском такмичењу и похвала на општинском такмичењу, наставник Горица Ивановић

Марковић Виктор, похвала на општинском такмичењу и 3.место на окружном такмичењу, наставник Горица Ивановић

Ивановић Марина, 1.место на општинском такмичењу и 3.место на окружном такмичењу, 2.награда на републичком такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Ненад Мишић, похвала на општинском такмичењу и похвала на окружном такмичењу, 2.награда на републичком такмичењу, наставник Надежда Ђолић

БИОЛОГИЈА

Александра Вујић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Милан Ристић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Ана Савковић, 3.место на општинском  такмичењу, наставник Даница Ћирковић Живојиновић

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Стефан Бургић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Милан Лукић

СРПСКИ ЈЕЗИК

Марија Анђелковић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Јована Видојевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић Ного

Марија Петковић, учешће на општинском такмичењу, наставник Марина Лукић

Марија Ђорђевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Александра Милосављевић

МАТЕМАТИКА

Исидора Петровић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Гордана Радоичић

Јована Бошковић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Јелена Поповић

Ненад Мишић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Јелена Поповић

Марина Ивановић, 3.место на општинском такмичењу, 3.награда на републичком такмичењу, -Похвала на математичкој олимпијади, наставник Александар Голубовић

Филип Видојевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Ивана Крупниковић

ОДБОЈКА

Дечаци и девојчице, 3.место  на општинском такмичењу, наставник Саша Ђолић

ХЕМИЈА

Ненад  Мисић, 2.место. на општинском  такмичењу, наставник Ангелина Јестровић

Јована Бошковић, 3.место. на општинском  такмичењу, наставник Ангелина Јестровић

Марта Боштановић, 3.место. на општинском такмичењу, наставник Ангелина Јестровић

Тамара Радевић, 3.место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

РУКОМЕТ –МИНИ  ЛИГА

Девојчице и дечаци, 3.место, наставник Радослав Николић

ПЛИВАЊЕ

Марко Данев, 2.место на општинском такмичењу , наставник Слободан Башић

СТОНИ ТЕНИС

Милица Милић, 1.место  на општинском такмичењу, наставник Радослав Николић

ИСТОРИЈА

Драган  Перуничић, 1.место на окружном такмичењу, наставник Тања Павловић

Антоније Јеврић, 3.место на окружном такмичењу, наставник Тања Павловић

Поповић Александар, 3.место на окружном такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Ђорђевић Немања, 2.место на окружном такмичењу, учешће на државном такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Цветковић Душан, 1.место на окружном  такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Шљивић Богдан, 3.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Мусић Милош, 3.место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Урош Ђорђевић, 1.место на општинском такмичењу,  учешће на окружном такмичењу, наставник Тања Павловић

ГИМНАСТИКА

1-4.разред, 3.место на општинком такмичењу, наставник Зорица  Гавриловић

2009/2010

СРПСКИ ЈЕЗИК

Дијана Обрадовић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Виолета Пешић-Ного

Андреа Лабан, 3. место на општинском такмичењу, наставник Марија Живадиновић

Марија Ђорђевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Марија Живадиновић

ЕНГЕСКИ ЈЕЗИК

Душан Арсић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Марковић

Ана Марија Милојевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Марковић

ИСТОРИЈА

Милош Обрадовић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Славица Газибарић

Богдан Јовичевић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Славица Газибарић

Немања Антовић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Славица Газибарић

Ђорђе Ивановић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Славица Газибарић

Никола Алексић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Славица Газибарић

Урош Ђорђевић, 3. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу и учешће на републичком, наставник Славица Газибарић

Милош Мусић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић

БИОЛОГИЈА

Марија Славић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Александра Пижула,  2. место на окружном и учешће на републичком такмичењу, наставник Весна Живковић

МАТЕМАТИКА

Лазар Бркић, Ненад Мишић, 1.место на општинском такмичењу, наставник Јелена Поповић

Ненад Мишић, 1. место на окружном такмичењу, наставник Јелена Поповић

Марина Ивановић 1.место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењ, насетавник Александар Голубовић

Катарина Марковић, 2.место на општинском такмичењу, наставник Ана Антић

Мина Живић, 2.место на општинском такмичењу, професор разредне наставе Данијела Лазаревић

ФИЗИКА

Ненад Мишић, 1.место на општинском, 3. место на окружном и пласман на републичко, 2. место на републичком такмичењу, наставник Надежда Ђолић

Марина Ивановић, 2.место на општинско, 2.место на окружном и пласман на републичко, 1.место на републичком такмичењу, наставник Надежда Ђолић

ХЕМИЈА

Тамара Радевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

Марко Милутиновић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

Илија Јовановић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Латинка Милојевић

ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

Стефан Бургић, 3. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном, учешће на државном такмичењу, наставник Милан Лукић

Тамара Радевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Милан Лукић

2008/2009

СРПСКИ ЈЕЗИК

Миљана Вулетић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Радмила Јевремовић

Стефан Вучић, пласман на окружно такмичење, 2. место на окружном такмичењу и пласман на републичком такмичењу, наставник Виолета Пешић – Ного

Драган Цвејић, учешће на републичком такмичењу, наставник Марија Живадиновић

Ана Савковић, пласман на окружно такмичење, наставник Марија Живадиновић

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Филип Марковић, 1. место на општинском такмичењу, наставник Љиљана Марковић.

Оља Вујчић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Даница Ћирковић – Живојиновић

Марина Вујовић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Даница Ћирковић – Живојиновић

Лука Илић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Даница Ћирковић – Живојиновић

ИСТОРИЈА

Александар Топличанин, 3. место на републичком такмичењу 2008., наставник Славица Газибарић

Богдан Обрадовић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Грамидир Јанковић

Милош Мусић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Градимир Јанковић

Стефан Вучић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Константин Доброта

ГЕОГРАФИЈА

Лука Врањанац, 3. место на општинском такмичењу, наставник Вера Буковац

Стефан Шошић, 2. место на општинском такмичењу, наставниик Маја Лазаревић

МАТЕМАТИКА

Марина Ивановић, 1. место на општинском такмичењу, наставник Милева Шароњић

Јована Бошковић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Јелена Поповић 

Лазар Бркић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Јелена Поповић

ФИЗИКА

Милица Бекчић, 3. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном, наставник Надежда Ђолић

Лазар Бркић, 2. место на општинском такмичењу, учешће на окружном такмичењу, наставник Горица Ивановић

Лидија Чикарић, 3. место на општинском такмичењу, учешће на окружном такмичењу, наставник Горица Ивановић

Војислав Стојановић, 3. место на општинском такмичењу, учешће на окружном такмичењу, наставник Горица Ивановић

ХЕМИЈА

Анђела Арсић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Ангелина Јестровић

БИОЛОГИЈА

Александра Пижула, 2. место на општинском такмичењу, 2. место на окружном такмичењу, наставник Весна Живковић

Тијана Васић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Немања Стојановић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Весна Живковић

Милош Зечевић, 3. место на општинском такмичењу, наставник Мијомирка Лазић

ТЕХНИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

Стефан Јевтић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Ружица Блажић

ИНФОРМАТИКА

Лазар Пршић, 1. место на општинском такмичењу, 1. место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

Тамара Радевић, 2. место на општинском такмичењу, наставник Милан Лукић

Стефан Бургић, 3. место на општинском такмичењу, 3. место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

Немања Миладиновић, 2. место на окружном такмичењу, наставник Милан Лукић

ЛИКОВНИ КОНКУРС „Дивни дани детињства теку, уз моју баку уз мога деку“

Друга награда, Ангелина Цојић  

Трећа награда, Марија Стефановић

Специјална награда, Андрија Кековић 

ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС

Николина Бојковић, прва награда на литерарном конкурсу „Дивни дани детињства теку уз моју баку уз мога деку“,, наставник Радмила Јевремовић

Јелена Милетић, прва награда на литерарном конкурсу „О Светом Сави“ Демократске странке Србије, наставник Радмила Јевремовић

СТОНИ ТЕНИС

Стефан Бургић, 1.место на општинском, 1.место на окружном и пласман за републичко, наставник Радослав Николић

0 Shares